2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa, wdrożenie i integracja systemów informatycznych obejmujących aptekę szpitalną, laboratorium analityczne oraz przekazywanie danych medycznych do systemu P1 w ramach projektu pn. Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”- III część
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym przetargu jest dostawa licencji, wdrożenie i integracja systemów informatycznych obejmujących aptekę szpitalną, laboratorium analityczne oraz przekazywanie danych medycznych do systemu P1 w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa". Projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Tytuł projektu: Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa. Nabór: KPOD.07.03IP.10001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100320/25
Vorherige Bekanntmachung: 164488-2026
Interne Kennung: SZP.III.240/09/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Zakup licencji na moduł systemu informatycznego wspierającego pracę apteki szpitalnej oraz integracja modułu do zarządzania informacją medyczną (SIMP)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji na moduł systemu informatycznego wspierającego pracę apteki szpitalnej oraz integracja modułu do zarządzania informacją medyczną (SIMP)
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Zakup licencji na moduł systemu informatycznego wspierającego pracę apteki szpitalnej oraz integracja modułu do zarządzania informacją medyczną (SIMP)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Zakup systemu LIS (Laboratory Information System) dla laboratorium analitycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu LIS (Laboratory Information System) dla laboratorium analitycznego
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Zakup systemu LIS (Laboratory Information System) dla laboratorium analitycznego
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Zakup oprogramowania - wdrożenie rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1 danymi medycznymi zgromadzonymi w systemie szpitalnym w zakresie digitalizacji karty informacyjnej z leczenia szpitalnego od 2023 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania - wdrożenie rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1 danymi medycznymi zgromadzonymi w systemie szpitalnym w zakresie digitalizacji karty informacyjnej z leczenia szpitalnego od 2023 r.
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Zakup oprogramowania - wdrożenie rozwiązań umożliwiających zasilenie systemu P1 danymi medycznymi zgromadzonymi w systemie szpitalnym w zakresie digitalizacji karty informacyjnej z leczenia szpitalnego od 2023 r.