408739-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – PD - Dostavba a rekonstrukce budovy U
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD - Dostavba a rekonstrukce budovy U
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování kompletní projektové dokumentace, inženýrské činnosti a výkonu autorského dozoru v souvislostí s plánovanou realizací investiční akce „Dostavba a rekonstrukce budovy U“ v areálu Fakultní nemocnice Olomouc.
Interne KennungVZ-2023-000993
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001