2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski oraz zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski oraz zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski. Przedmiotem zamówienia są czynności związane z mechanicznym i ręcznym utrzymaniem w ciągłej czystości dróg gminnych, przyległych do nich zatok i parkingów, chodników, toalety miejskiej, słupów ogłoszeniowych, innych terenów wymienionych w niniejszej SWZ położonych na terenie miasta Lwówek Śląski, utrzymanie czystości przystanków autobusowych położonych na terenie miasta i gminy Lwówek Śląski. Zasady utrzymania czystości dróg gminnych, przyległych do nich zatok i parkingów oraz chodników w mieście Lwówek Śląski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: IN.271.29.2025.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski oraz zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski w latach 2025-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 9 do SWZ.