408773-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Münzen – Výroba měnových zlatých mincí Národní banka Československá
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýroba měnových zlatých mincí Národní banka Československá
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výroba měnové zlaté mince v nominální hodnotě 1 000 Kč ve špičkové kvalitě s motivem "100. výročí zahájení činnosti Národní banky Československé" (dále jen "ZM" nebo "mince"), a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy - Technické parametry ZM. Počet dodaných mincí bude činit nejvýše 20 000 kusů celkem. Skutečně požadované množství mincí sdělí zadavatel dodavateli nejpozději do okamžiku podpisu konečného znění smlouvy. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung25041
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512100 Münzen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, a to v rámci čl. IV odst. 9 (posun lhůt) a v čl. V odst. 8 (cenová ujednání).