2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheid bestrijding HHNK gemeente Purmerend en Waterland 2026/2027
Beschreibung: Uitvoeren van gladheidbestrijding namens HHNK gemeente Purmerend en gemeente Waterland. perceel Middenbeemster. 1 winterseizoen 2026/2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Europese aanbesteding op laagste prijs. Inschrijvers hoeven geen documenten in te vullen t.b.v. prijs/kwaliteit verhouding. Er moet in september 2026 een overeenkomst liggen met een aannemer anders komt de veiligheid van onze ingelanden in het geding als er niet per 1 oktober gestart kan worden met gladheid bestrijding.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op basis van laagste prijs, zie motivatie Inschrijfleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gladheidsbestrijding HHNK gemeente Purmerend en Waterland
Beschreibung: Uitvoeren van gladheidbestrijding en sneeuwruimen namens HHNK gemeente Purmerend en gemeente Waterland. 1 jaar met optie tot verlengingen van 3x 1 jaar
Interne Kennung: 1