40881-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bauarbeiten für Abwasserrohre – Raamovereenkomst reconstructief onderhoud riolering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst reconstructief onderhoud riolering
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit alle opdrachten welke worden verstrekt vanuit de afdeling centrale beheerstaken riolering en bestaan onder andere uit: a. Verwijderen en aanbrengen hoofdriool; b. Verwijderen en aanbrengen persleidingen; c. Verwijderen en aanbrengen drainage; d. Verwijderen en aanbrengen aansluitleidingen, kolken en putten; e. Toepassen bemaling; f. Ontgraven en aanvullen grond; g. Verwijderen en aanbrengen verhardingen; h. Toepassen tijdelijke verkeersmaatregelen; i. Verrichtten van bijbehorende werkzaamheden; j. Inzet t.b.v. calamiteiten. €2.500.000 voor perceel 1 (Amstelveen) € 750.000 voor perceel 2 (Aalsmeer)
Interne Kennung: I&A_2023_0137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reconstructief onderhoud riolering gemeente Amstelveen
Beschreibung: e.e.a. conform Bijlage 1A bestek 38.400-2A
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Calmiteitendienst (bij calamiteiten)
Los: LOT-0002
Titel: Reconstructief onderhoud riolering gemeente Aalsmeer
Beschreibung: e.e.a. conform Bijlage 1B bestek 38.400-2B
Interne Kennung: 2