2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obměna video serverů pro slow-motion v přenosových vozech ČT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je obměna části technologie v přenosových vozech, zahrnující dodávku a integraci video serverů pro slow-motion, včetně instalace, konfigurace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 260606000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH. Dle § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem dle uzavřené smlouvy, nebo bude-li smlouva ukončena ze strany dodavatele před uplynutím předpokládané doby trvání, ii. vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, iii. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a ZZVZ, iv. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli předloží doklady o kvalifikaci, v. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body i.-v.