2. Verfahren
Verfahren
Titel: POH-Jeugd
Beschreibung: De opdracht wordt verleend voor het begeleiden en behandelen van jongeren. Middels inzet van POH-jeugd bij- en/of voor huisartsen. Met als doel het vergroten van de ondersteuningsmogelijkheden in de huisartsenpraktijk voor jeugdige patiënten en hun ouders. Een zorgorganisatie die medewerkers POH-Jeugd biedt.
Interne Kennung: 3652929
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Katwijk zoekt een organisatie die werkgeverschap kan bieden aan de POH-Jeugd. De POH-Jeugd is in dienst van de organisatie, deze organisatie is bereid en in staat om de POH-Jeugd hun werk goed uit te laten voeren middels o.a. intervisie, opleiding tot POH-Jeugd, na- en bijscholing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Inkoop van Praktijkondersteuners Jeugd ter ondersteuning van huisartsenpraktijken in de gemeente Katwijk. .
Interne Kennung: 1