408908-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU RENN4 SMK Cluster Groningen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU RENN4 SMK Cluster Groningen
BeschreibungDeze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor vijf locaties in Groningen die onderdeel zijn van Stichting RENN4. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000