2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności SPSZOZ „Zdroje”
Beschreibung: Usługi w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności SPSZOZ „Zdroje” Przedmiotem zamówienia jest odbiór i przejęcie gospodarowania medycznych odpadów niebezpiecznych (zakaźnych i specjalnych) poprzez doprowadzenie do ich unieszkodliwienia oraz zapewnienie pojemników na medyczne odpady niebezpieczne;
Interne Kennung: 15/JD/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności SPSZOZ „Zdroje"
Beschreibung: Usługi w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności SPSZOZ „Zdroje"
Interne Kennung: Usługi w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych pochodzących z działalności SPSZOZ „Zdroje"