See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa dwóch naczyń wyciągowych czteropiętrowych (klatka czteropiętrowa – wielofunkcyjna i klatka czteropiętrowa), przewidzianych do zabudowy w górniczym wyciągu szybowym zainstalowanym w przedziale A szybu II PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice.
Beschreibung: Wykonanie i dostawa dwóch naczyń wyciągowych czteropiętrowych (klatka czteropiętrowa – wielofunkcyjna i klatka czteropiętrowa), przewidzianych do zabudowy w górniczym wyciągu szybowym zainstalowanym w przedziale A szybu II PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Chwałowice.
Vorherige Bekanntmachung: 712941-2024
Interne Kennung: 472401056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001