See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sterowanych przeciwpancernych, przeciwtransportowych ładunków wybuchowych (kierowanych min przeciwburtowych) SPPŁW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sterowanych przeciwpancernych, przeciwtransportowych ładunków wybuchowych (kierowanych min przeciwburtowych) SPPŁW
Interne Kennung: AU/79/VI/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331400 Landminen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 600 Stück