2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu pipetującego z wyposażeniem (znak sprawy: AEZ/S-051/2026)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu pipetującego z wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 3 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 286951-2026
Interne Kennung: AEZ/S-051/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu pipetującego z wyposażeniem
Interne Kennung: Dostawa systemu pipetującego z wyposażeniem (znak sprawy: AEZ/S-051/2026).