2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy energii elektrycznej do obiektów Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej do obiektów Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 281168-2026
Interne Kennung: 8/ZP/WTiZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001