2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku až 9 ks autobusů na CNG kategorie 12 m a 18 m
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky, která bude zadávána na základě rámcové dohody, je dodávka autobusů na CNG následující skladby: (i) až 6 ks nízkopodlažních CNG autobusů v délce 11,5 m – 12,5 m, (ii) až 3 ks nízkopodlažních CNG autobusů v délce 17,5 m – 18,5 m, to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohy C.1 - technická specifikace pro autobus kategorie 12 m a C.2 - technická specifikace pro autobus kategorie 18 m návrhu rámcové dohody dle přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, včetně jejích příloh A až F.
Interne Kennung: Rámcová dohoda na dodávku až 9 ks autobusů na CNG kategorie 12 m a 18 m
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.