409037-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników specjalistycznych warsztatów z zakresu nowoczesnych metod analizy i wymiany informacji kryminalnych w ramach projektu pn. „BIG DATA II – Rozbudowa systemu wymiany i analizy informacji BIG DATA w szczególności przepływów finansowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2021
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej, konferencyjnej w jednym z następujących terminów: • I tura 06-10.09.2026 r., 13-17.09.2026 r. w obiekcie zlokalizowanym na terenie jednego z wymienionych województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego; • II tura 04-08.10.2026 r., 11-15.10.2026 r., 18.10-22.10.2026 r. w obiekcie zlokalizowanym na terenie jednego z wymienionych województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 116/BF/26/IŁ/FBW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste