See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rengøringsmopper
Beschreibung: Udbud på Rengøringsmopper, teleskopskafter og fremfører til gulv og inventar. I forbindelse med kontraktindgåelsen vil der blive udfærdiget separat kontrakt og kontraktbilag (undtagen kontraktbilag 5, som allerede indgår i udbudsmaterialet i et eksemplar for hver deltagende region) for hver af de øvrige deltagende regioner.
Interne Kennung: 1-23-4-72-47-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39525800 Putztücher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 39510000 Heimtextilien, 39532000 Matten, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 39831300 Fussbodenreiniger
5. Los
Los: LOT-0000