409143-2025 - Ergebnis
Tschechien – Transport von Haushaltsabfällen – „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu" část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu" část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“
Beschreibung: Předmětem zakázky je část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu", viz. výkaz výměr v příloze část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ viz. výkaz výměr v příloze. Předpokládané plochy pro úpravu – cca 35 000 m2. část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“ - Komunální odpady blíže neurčené – povodně katalogové číslo odpadu 20 03 99 - CCA 12 000 tun Veřejná zakázka „Úklid po povodních v obci ZÁTOR“ je dle § 35 a současně ve smyslu 101 zákona rozdělena na části. Účastník řízení je oprávněn podat nabídku na 1 a více částí, na: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu" část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Účastník řízení je oprávněn podat nabídku na 1 a více částí, na: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu" část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45252125 Steinschüttungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu"
Beschreibung: část A. „Zátor, třídění a odvoz povodňového odpadu"
Interne Kennung: Obec Zátor část A
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“
Beschreibung: část C. „Uložení povodňového odpadu na skládku“ - Komunální odpady blíže neurčené – povodně katalogové číslo odpadu 20 03 99 - CCA 10 - 12 000 tun. Předpoklad – odhad odvozu na skládku je cca 2 tisíce tun odpadu.
Interne Kennung: Obec Zátor část C
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252125 Steinschüttungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: „Úklid po povodních v obci Zátor – odstranění následků povodňových škod na území obce" část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“
Beschreibung: Předmětem zakázky je část B. „Zátor, terénní úpravy po povodních“ viz. výkaz výměr v příloze. Předpokládané plochy pro úpravu – cca 35 000 m2
Interne Kennung: část B
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45252125 Steinschüttungsarbeiten