2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO NA POTRZEBY STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO – część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego – cz. II. I. Ochrona stacji roboczych – Windows - System XDR II. Wymagania funkcjonalne - System SIEM III. Wymagania ogólne - System DLP
Interne Kennung: IZF.272.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001