2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energia odnawialna dla Gminy Wojcieszków ETAP 3 - Dostawa i montaż kotłów na biomasę
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż kotłów na biomasę, które jest realizowane w ramach projektów Energia odnawialna dla Gminy Wojcieszków – Etap 3.
Vorherige Bekanntmachung: 571753-2023
Interne Kennung: ING.271.12.2023.PG
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. u. z 2023r. poz. 1605 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Energia odnawialna dla Gminy Wojcieszków ETAP 3 - Dostawa i montaż kotłów na biomas