2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract levering personenauto’s en bedrijfswagens
Beschreibung: Raamcontract levering personenauto’s en bedrijfswagens Zie aanbestedigsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor de overeenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen. Verlenging is afhankelijk van marktontwikkelingen, budget en gemeentelijk beleid. De maximale contractduur is daardoor zes (6) jaar.