2. Verfahren
Verfahren
Titel: RC Ruimingsdienst
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het onderhoud en reinigen van de putten, rioleringen en leidingen
Interne Kennung: 2025-007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-007 - 1
Beschreibung: Regio Dendermonde – periodiek onderhoud en interventies op afroep
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-007 - 2
Beschreibung: Regio Berlare, Appels, Grembergen en Schoonaarde – periodiek onderhoud en interventies op afroep
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-007 - 3
Beschreibung: Regio Oudegem en Sint-Gillis-Dendermonde – periodiek onderhoud en interventies op afroep
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025-007 - 4
Beschreibung: Regio Baasrode, Buggenhout en Lebbeke – periodiek onderhoud en interventies op afroep
Interne Kennung: 4