See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czarna Woda
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, na których w sposób ciągły prowadzone są usługi z zakresu: administracji publicznej, oświaty, kultury oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub które wykorzystywane są na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Czarna Woda w okresie od dnia zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż od 1 października 2024 do 30 września 2028. 2. Rozpoczęcie czynności przygotowawczych do realizacji przedmiotu zamówienia, takich jak pierwsze opracowanie tras i harmonogramów, dostarczanie harmonogramów właścicielom nieruchomości, wyposażenie nieruchomości w pojemniki, oznakowanie pojemników naklejkami informacyjnymi, winno nastąpić w terminie umożliwiającym rozpoczęcie świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia, z zachowaniem wymagań SWZ. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie zgodnie z postanowieniami niniejszej SWZ oraz złożoną przez wykonawcę ofertą. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 351252-2024
Interne Kennung: ZP.271.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001