2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z3 - Průtokový cytometr
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1ks analyzátoru pro vyšetření extracelulárních i intracelulárních markerů vázaných na buňkách pro Oddělení klinické imunologie. Součástí předmětu plnění je následný bezplatný záruční servis a řádný pozáruční servis.
Interne Kennung: PZ-2026-0000284 (dodávka a instalace přístroje,PZ-2026-0000548 (servis)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené dle §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks analyzátoru pro vyšetření extracelulárních i intracelulárních markerů vázaných na buňkách pro Oddělení klinické imunologie. Součástí předmětu plnění je následný bezplatný záruční servis a řádný pozáruční servis.
Interne Kennung: PZ-2026-0000284 (dodávka a instalace přístroje),PZ-2026-0000548 (servis)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na navýšení jednotkových cen za servisní činnost, a to o míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem za příslušný kalendářní rok. Takové navýšení je možné pouze v případě, že míra vyhlášené inflace bude vyšší než 5% a pouze ve výši přesahující 5%. V takovém případě budou navýšeny jednotkové ceny za servisní činnost od 1. 4. roku následujícího po ukončení záruční doby. Jednotkové ceny uvedené v servisní smlouvě lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k servisní smlouvě.