2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prodloužení podpory produktů HCL
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je prodloužení podpory licencí HCL dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy v termínu od 1. 7. 2026 – 30. 6. 2030.
Interne Kennung: N006/26/V00018351
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001