2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy lub I Ligi w II połowie 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności realizowana poprzez zespół piłki nożnej mężczyzn biorący udział w rozgrywkach o mistrzostwo Ekstraklasy lub I Ligi, w sezonie rozgrywkowym 2026/2027 rozgrywanych w II połowie 2026 roku, zgodnie z terminarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej, który podczas wszystkich meczów piłkarskich rozgrywanych w roli gospodarza będzie występował w Gdyni.
Interne Kennung: GCS.DZPI.2710.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy lub I Ligi w II połowie 2026 roku