409329-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługi przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 2.1. Lokalizacja przedszkola: ul. Batorego 37A, 05-091 Ząbki. 2.2. Dzieci przedszkolne w wieku od 3 lat do 6 lat. 2.3. Aktualna stawka za całodzienne żywienie jednego dziecka wynosi 18,00 zł brutto. 2.4. Dzienna liczba dzieci objęta przedmiotem zamówienia wynosi nie więcej niż 210 dzieci w wieku przedszkolnym. 2.5. Szacunkowa ilość całodziennych posiłków w okresie trwania zamówienia wynosi 90 920 posiłków. Na całodzienny posiłek jednego dziecka, składa się śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek wraz z napojami. 2.6. Liczba dostarczanych posiłków uzależniona będzie od frekwencji dzieci w przedszkolu, w związku z czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby posiłków w trakcie realizacji usługi. W przypadku zmniejszenia liczby żywionych dzieci, Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania łącznej wartości zamówienia, a Wykonawca nie będzie z tego tytułu dochodzić żadnych roszczeń. 2.7. Przedmiotem najmu są pomieszczenia użytkowe kuchni o łącznej powierzchni ok 160 m2, będące częścią budynku przedszkola wraz z wyposażeniem, urządzeniami i sprzętem, znajdującymi się w tych pomieszczeniach. 2.8. Za użytkowanie pomieszczeń Wykonawca zapłaci Zamawiającemu czynsz w wysokości: 10 000,00 zł brutto miesięcznie (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100). 2.9. Najemca ponosi koszty związane z przedmiotem najmu, w tym w szczególności koszty za energię elektryczną, wodę i ścieki, które będą rozliczane wg faktycznego ich zużycia na podstawie podliczników, a w przypadku gazu licznika. 2.10. Najemca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt pojemników do gromadzenia wszelkich nieczystości stałych i opakowań powstałych w wyniku prowadzenia działalności wraz z zapewnieniem ich wywozu z terenu nieruchomości. 2.11. Najemca zobowiązany jest do zapewnienia i utrzymywania na własny koszt porządku oraz czystości przedmiotu najmu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający m.in. wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPP2.271.06.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 70000000 Immobiliendienste
5. Los
LosLOT-0001