See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálních plynů, kapalného kyslíku a pronájem lahví
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky medicinálních plynů, kapalného medicinálního kyslíku (dále také „zboží“) dle jednotlivých pokynů zadavatele a dlouhodobý pronájem tlakových lahví.
Interne Kennung: 2026/008/ZZVZN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A: Kapalný kyslík
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kapalného medicinálního kyslíku (dále také „zboží“) dle jednotlivých pokynů zadavatele.
Interne Kennung: 2026/008/ZZVZN část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Medicinální plyny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky medicinálních plynů (dále také „zboží“) dle jednotlivých pokynů zadavatele a dlouhodobý pronájem tlakových lahví.
Interne Kennung: 2026/008/ZZVZN část B
Beschreibung der Optionen: inflační doložka