409377-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa przygotowania, produkcji posiłków dla pacjentów Szpitala WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania, produkcji posiłków dla pacjentów Szpitala WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
BeschreibungUsługa całodobowego żywienia pacjentów Szpitala w systemie tacowym, w tym dzieci od 5. miesiąca życia do 18. roku życia – ul. Koszarowa oraz pacjentów Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży – ul. Wołowska.
Interne KennungWR 52/26
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa przygotowania, produkcji posiłków dla pacjentów WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenW celu zabezpieczenia interesu Zamawiającego oraz zapewnienia nieprzerwanego wykonywania przedmiotu zamówienia przewiduje się zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamówienie podstawowe obejmować będzie gwarantowany okres realizacji usług wynoszący 14 dni, natomiast realizacja usług w pozostałym okresie, tj. maksymalnie przez kolejne 16 dni, następować będzie w ramach prawa opcji, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Prawo opcji będzie uruchamiane wyłącznie w przypadku faktycznej konieczności zapewnienia ciągłości świadczenia usług. Łączny maksymalny okres realizacji zamówienia wynosi 1 miesiąc, tj. od 01.06.2026 r. do 30.06.2026 r. Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu wykonawcy, który zapewnia ciągłość świadczenia usług oraz posiada niezbędne zaplecze organizacyjne i techniczne do ich realizacji bez przerwy. Celem udzielenia zamówienia w powyższym trybie jest zapewnienie ciągłości świadczenia usług żywienia pacjentów, uniknięcie zagrożeń dla zdrowia i życia pacjentów oraz zabezpieczenie interesu publicznego.