2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ Środki transportowe oraz urządzenia zaplecza technicznego dla potrzeb Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Środki transportowe oraz urządzenia zaplecza technicznego dla potrzeb Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach” 2. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie Części. 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla poszczególnych Części określają załączniki : Załącznik Nr 1 do SWZ – Część Nr 1 – „ Dostawa fabrycznie nowego pojazdu komunalnego – 1 szt.”; Załącznik Nr 2 do SWZ – Część Nr 2 – „ Dostawa fabrycznie nowej zamiatarki – 1 szt.” 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każda Część stanowi odrębny przedmiot zamówienia i będzie podlegać odrębnej procedurze związanej z wyborem oferty. Wykonawca może złożyć dwie oferty, po jednej dla każdej Części.
Interne Kennung: NZI.261.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34920000 Straßenausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – „ Dostawa fabrycznie nowego pojazdu komunalnego – 1 szt.”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla Części Nr 1 określa Załącznik Nr 1 do SWZ – Część Nr 1 – „ Dostawa fabrycznie nowego pojazdu komunalnego – 1 szt.”
Interne Kennung: Część Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – „ Dostawa fabrycznie nowej zamiatarki – 1 szt.”
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla Części Nr 2 określa Załącznik Nr 2 do SWZ – Część Nr 2 – „ Dostawa fabrycznie nowej zamiatarki – 1 szt.”
Interne Kennung: Część Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen