409415-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Educare - Laptops Leerlingen en Leerkrachten en toebehoren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Educare - Laptops Leerlingen en Leerkrachten en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting Educare, Protestants Christelijk Speciaal Onderwijs te Harderwijk e.o. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 480639-2023
Interne Kennung: T142220
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000