40945-2026 - Ergebnis
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Rámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení OKI 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení OKI 2024
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce OKI, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Technická specifikace a v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Krycí list.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce OKI, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace - Technická specifikace a v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Krycí list.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung42160/2024-900000-090