409498-2025 - Wettbewerb
Polen – Dateiverwalter – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem w ramach realizacji projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem w ramach realizacji projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia podzielony zostaje na następujące części: CZĘŚĆ 1 – Wdrożenie pełnego systemu kopii zapasowej w modelu 3-2-1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. CZĘŚĆ 2 - Usługa pełnego wdrożenia systemu NAC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ. CZĘŚĆ 3 – Dostarczenie rozwiązań oraz fizycznego sprzętu dla wdrożenia uwierzytelniania wieloskładnikowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1c do SWZ. CZĘŚĆ 4 – Dostarczenie rozwiązań usług sprzętu oprogramowania i wdrożenia w celu podniesienia poziomu Cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1d do SWZ. Zamówienie finansowane jest w związku z realizacją przez Gminę Nakło nad Notecią projektu Grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/2042/FERC.02.02-CS.01-001/23/24 pt. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Gminy Nakło nad Notecią”.
Interne KennungZP.271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72263000 Software-Implementierung, 48517000 IT-Softwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 42965000 Datenverarbeitungsausrüstung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 48517000 IT-Softwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 – Wdrożenie pełnego systemu kopii zapasowej w modelu 3-2-1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie sprzętowego urządzenia deduplikacyjne, serwera rack, usługi wdrożenia i szkolenia dla Administratorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72263000 Software-Implementierung, 48517000 IT-Softwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - Usługa pełnego wdrożenia systemu NAC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie rozwiązania pełnego wdrożenia systemu NAC, systemu posiadanego i częściowo już wdrożonego w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie Zespołu Obsługi Informatycznej w zakresie obsługi systemu.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 – Dostarczenie rozwiązań oraz fizycznego sprzętu dla wdrożenia uwierzytelniania wieloskładnikowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie rozwiązań oraz fizycznego sprzętu niezbędnego do wdrożenia uwierzytelniania wieloskładnikowego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1c do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965000 Datenverarbeitungsausrüstung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72263000 Software-Implementierung, 48517000 IT-Softwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 – Dostarczenie rozwiązań usług sprzętu oprogramowania i wdrożenia w celu podniesienia poziomu Cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań, usług, dostarczenie niezbędnego sprzętu, oprogramowania oraz ich wdrożenie w celu podniesienia poziomu Cyberbezpieczeństwa w Gminie Nakło nad Notecią. .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1d do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48517000 IT-Softwarepaket