See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż fotowoltaiki i gazowych pomp ciepła w wybranych budynkach użyteczności publicznej w Chorzowie w systemie projektuj i buduj: zadanie 1 - Szkoła Podstawowa nr 12 przy ul. Skrajnej 2_ Dostawa i montaż fotowoltaiki, gazowej pompy ciepła, zadanie 2 - Przedszkole nr 3 przy ul. Cieszyńskiej 21_ Dostawa i montaż fotowoltaiki, magazynu energii, gazowej pompy ciepła, zadanie 3 - Liceum Ogólnoksz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń oraz decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji zadania, a następnie dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz gazowych pomp ciepła na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej, wraz z ich integracją z istniejącym systemem elektroenergetycznym oraz systemem grzewczym obiektów. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie także do wykonania wszelkich prac niezbędnych do dostosowania budynków lub ich elementów do potrzeb montażu instalacji i urządzeń, a także do montażu tablic informacyjnych zgodnie z wytycznymi podmiotu dofinansowującego. Wartość dokumentacji projektowej nie może przekraczać 10% wartości oferty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Montaż fotowoltaiki i gazowych pomp ciepła w wybranych budynkach użyteczności publicznej w Chorzowie w systemie projektuj i buduj: zadanie 1 - Szkoła Podstawowa nr 12 przy ul. Skrajnej 2_ Dostawa i montaż fotowoltaiki, gazowej pompy ciepła
Los: LOT-0002
Titel: Montaż fotowoltaiki i gazowych pomp ciepła w wybranych budynkach użyteczności publicznej w Chorzowie w systemie projektuj i buduj: zadanie 2 - Przedszkole nr 3 przy ul. Cieszyńskiej 21_ Dostawa i montaż fotowoltaiki, magazynu energii, gazowej pompy ciepła
Los: LOT-0003
Titel: Montaż fotowoltaiki i gazowych pomp ciepła w wybranych budynkach użyteczności publicznej w Chorzowie w systemie projektuj i buduj: zadanie 3 - Liceum Ogólnokształcące nr 2 przy ul. 3-go Maja 22_ Dostawa i montaż gazowej pompy ciepła
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen