409530-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Środki dezynfekcyjne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚrodki dezynfekcyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu objętego zadaniem nr 1-5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony odpowiednio w załączniku nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungSZW/DZP/49/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 1, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 2, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 3, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 4, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 5, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 5