2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa budowa budynku Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie wraz z budynkiem magazynowym oraz infrastrukturą zewnętrzną i innymi elementami niezbędnymi w tym dostawą wyposażenia niezbędnego do prawidłowej realizacji Inwestycji pn.: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie - w oparciu o Dokumentację Projektową udostępnioną przez Zamawiającego wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich ostatecznych zezwoleń, zatwierdzeń, decyzji administracyjnych, opinii, uzgodnień, zgód, oświadczeń (lub ich aktualizacji) i innych dokumentów, wymaganych dla wykonania, odbioru i użytkowania obiektu powstałego w wyniku realizacji Robót, w tym m. in.: uzgodnienia z Państwową Inspekcją Sanitarną, Państwową Strażą Pożarną i innymi organami oraz uzyskanie ostatecznego pozwolenia na użytkowanie w imieniu Zamawiającego - zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia znajdującym się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MI.2610.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP. 3. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 1 800 000 zł (słownie: milion osiemset tysięcy złotych) na zasadach określonych w rozdziale XIX SWZ. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców. 5. Zgodnie z art. 126 ust. 1 PZP Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, jeżeli wymagał ich złożenia w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 6. Jeżeli w SWZ zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one prawidłową realizację robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45232141 Heizanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 32400000 Netzwerke, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342000 Lautsprecher, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45232141 Heizanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 32400000 Netzwerke, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342000 Lautsprecher, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten