409553-2026 - Wettbewerb
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – Najem zespołu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych wraz z ogrodzeniem oraz podłączeniem mediów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem zespołu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych wraz z ogrodzeniem oraz podłączeniem mediów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest najem zespołu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych wraz z ogrodzeniem oraz podłączeniem mediów, zwane w dalszej treści SWZ asortymentem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podstawowego stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz Rozdz. XIX SWZ. 3. Okres obowiązywania umowy: do 40 miesięcy, od dnia podpisania umowy przez Strony, z tym że: a) dostawa, montaż i oddanie do użytkowania kontenerów - do 120 dni od dnia podpisania umowy, b) najem obowiązywać będzie przez okres 36 miesięcy, licząc od dnia oddania do użytkowania kontenerów i podpisania protokołu odbioru. Przez dni robocze należy rozumieć dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00 z wyłączeniem dni wolnych od pracy zgodnie z właściwymi przepisami. 4. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 9. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 10. Rodzaj i zakres zmian umowy zostały wskazane w Rozdz. XIX SWZ.
Interne KennungWZP-1528/26/76/IR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) ze zm., dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu SWZ. 4. Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 pkt. 4 ustawy dotyczących zdolności zawodowej (doświadczenia). Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że wykonał minimum 1 dostawę, o wartości nie mniejszej niż 200 000, 00 zł, polegającą na wykonaniu dostawy i montażu zestawu kontenerów biurowych lub modułowych, w okresie 5 lat przed upływem terminu składnia ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z postanowieniami zawartymi w art. 441 ustawy w zakresie wskazanym w załączniku nr 5 do OPZ. Wykonanie usługi w ramach prawa opcji nastąpi przy zachowaniu pozostałych warunków umowy, w tym ceny jednostkowej zgodnej z ceną za świadczenie usługi zaoferowanej w zamówieniu podstawowym. Szczegółowe informacje opisujące prawo opcji zawarte zostały w §10 Rozdz. XIX SWZ.