2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska serwerowo-macierzowego na potrzeby Centralnego Ośrodka Przetwarzania Danych i Zapasowego Ośrodka Przetwarzania Danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska serwerowo-macierzowego na potrzeby Centralnego Ośrodka Przetwarzania Danych i Zapasowego Ośrodka Przetwarzania Danych w zakresie licencji oprogramowania systemu backupowego, cyfrowego bunkra, licencji Air Gap, dostawy macierzy dyskowych, przełączników LAN i SAN, serwerów wirtualizacyjnych, listw PDU, szaf informatycznych oraz oprogramowania do monitoringu operacji na plikach zgodnie z SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 5 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
Interne Kennung: ZP.261.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Cyfrowy bunkier
Beschreibung: • licencje oprogramowania systemu backupowego – 1 zestaw, • cyfrowy bunkier w tym deduplikator – 1 zestaw, • licencje Air Gap – 1 zestaw
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Macierz, przełączniki, serwer
Beschreibung: • Macierz dyskowa – 2 szt., • Przełącznik sieciowy RACK LAN – 4 szt., • Przełącznik sieciowy RACK SAN – 4 szt., • Serwer RACK – 6 szt.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Listwy PDU
Beschreibung: • Listwa PDU - 22 sztuki • Czujnik temperatury i wilgotności – 11 sztuk
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Szafy informatyczne
Beschreibung: • Szafa informatyczna – 3 szt.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Monitoring operacji na plikach
Beschreibung: • licencje oprogramowania do monitoringu operacji na plikach – 1 zestaw
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme