409674-2026 - Wettbewerb
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Głowno”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Głowno”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Głowno w ramach realizacji projektu pn.: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Głowno”. Zadanie polega na wymianie nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na oprawy w technologii LED poprzez wykonanie następujących czynności: • Demontaż 1239 szt. opraw oświetleniowych; • Montaż 1239 szt. opraw oświetleniowych wraz z systemem sterowania; • Wymianę przewodów zasilających oprawy zarówno na liniach napowietrznych jak i kablowych (relacji bezpiecznik – oprawa) – 1239 kpl; • Wymianę złącz bezpiecznikowych i bezpieczników na liniach kablowych – 5kpl; • Wymianę złącz bezpiecznikowych, zacisków i bezpieczników na liniach napowietrznych - 1234kpl; • Wymianę wysięgników na ocynkowane jednoramienne dł. 0,5m na linii napowietrznej – 3 szt; • Wymianę wysięgników na ocynkowane jednoramienne dł. 1m na linii napowietrznej – 265 szt; • Wymianę wysięgników na ocynkowane jednoramienne dł. 1,5m na linii napowietrznej – 166 szt; • Wymianę zegarów astronomicznych w szafach oświetleniowych na sterowniki z zegarem astronomicznym – 63 kpl; • Montaż układów soft-start w szafach oświetleniowych – 63kpl; • Montaż kompensatorów mocy biernej pojemnościowej w szafach oświetleniowych – 63kpl; • Wycinka gałęzi wokół oprawy oświetleniowej – 1239 kpl; • Wykonanie pomiarów natężenia oraz pomiarów luminancji dla zmodernizowanego oświetlenia łącznie z pomiarem poboru mocy biernej; • Wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu wraz z jej uzgodnieniem i wprowadzeniem (jeśli są wymagane); • Wykonanie dokumentacji powykonawczej. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – dokumentacji projektowej, na który składają się następujące dokumenty: 1) Projekt techniczny, 2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, 3) Przedmiar robót.
Interne KennungSG.271.1.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001