2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel- en Inkoopsysteem
Beschreibung: Het leveren van een Applicatie (SaaS-oplossing) voor het ondersteunen van het financiële proces, digitale factuurverwerking, inkoopproces (Purchase to Pay) en optioneel de personeels- en salarisadministratie. 1 of meerdere applicaties
Interne Kennung: M.000747
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van een Applicatie (SaaS-oplossing) voor het ondersteunen van het financiële proces, digitale factuurverwerking, inkoopproces (Purchase to Pay) en optioneel de personeels- en salarisadministratie.
Interne Kennung: 1