2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en uitbreiding De Scheg te Deventer
Beschreibung: Het project betreft (Project; hoofdlijnen): • De renovatie van het bestaande complex, inclusief een uitbreiding aan de voorzijde, o.a.: ○ Duurzaamheidsmaatregelen, zoals energiebesparing en slim watergebruik. ○ Verbeterde sportvoorzieningen, zodat bezoekers van alle leeftijden prettig en veilig kunnen sporten. ○ Een vernieuwde entree, die zorgt voor een betere ontvangst en doorstroming. Werkzaamheden bevatten (niet-limitatief): Complex ○ Nieuwbouw centrale entree voor zowel de ijsbaan, het zwembad als de sporthallen. IJsbaan ○ Vervanging ijsvloeren. ○ Vervanging vriesinstallatie. ○ Renovatie kleedkamers. ○ Verbouwing/uitbreiding schaats café en schaats winkel. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Zwembad ○ Vervangen tegelwerk. ○ Creëren van kantoren op de 2e verdieping. ○ Verbouw/herinrichting huidige kantoren op de begane grond. ○ Uitbreiding zwembad op huidige ligweide. ○ Vervanging/verduurzaming zwembadinstallatie. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Sporthallen ○ Verbouwing/herinrichting huidige centrale hal. ○ Verbouwing/herinrichting kleedkamers. ○ Verbouwing/herinrichting ruimten 1e verdieping. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Omvang: ○ Bouwdeel A: ijsbaan, ca. 15.400 m2 BVO. ○ Bouwdeel B: zwembad, ca. 6.200 m2 BVO. ○ Bouwdeel C: sporthallen, ca. 7.300 m2 BVO. ○ Totaal complex: ca. 28.90 0m2 BVO.
Interne Kennung: 2P2406710
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: bouwkundige werkzaamheden (bouwkundig werk)
Beschreibung: Bouwkundige werkzaamheden (bouwkundig werk) Werkzaamheden bevatten (niet-limitatief): Complex ○ Nieuwbouw centrale entree voor zowel de ijsbaan, het zwembad als de sporthallen. IJsbaan ○ Vervanging ijsvloeren. ○ Vervanging vriesinstallatie. ○ Renovatie kleedkamers. ○ Verbouwing/uitbreiding schaats café en schaats winkel. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Zwembad ○ Vervangen tegelwerk. ○ Creëren van kantoren op de 2e verdieping. ○ Verbouw/herinrichting huidige kantoren op de begane grond. ○ Uitbreiding zwembad op huidige ligweide. ○ Vervanging/verduurzaming zwembadinstallatie. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Sporthallen ○ Verbouwing/herinrichting huidige centrale hal. ○ Verbouwing/herinrichting kleedkamers. ○ Verbouwing/herinrichting ruimten 1e verdieping. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Omvang: ○ Bouwdeel A: ijsbaan, ca. 15.400 m2 BVO. ○ Bouwdeel B: zwembad, ca. 6.200 m2 BVO. ○ Bouwdeel C: sporthallen, ca. 7.300 m2 BVO. ○ Totaal complex: ca. 28.90 0m2 BVO.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: installatietechnische werkzaamheden (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig technische installatie werk)
Beschreibung: Installatietechnische werkzaamheden (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig technische installatie werk) Werkzaamheden bevatten (niet-limitatief): Complex ○ Nieuwbouw centrale entree voor zowel de ijsbaan, het zwembad als de sporthallen. IJsbaan ○ Vervanging ijsvloeren. ○ Vervanging vriesinstallatie. ○ Renovatie kleedkamers. ○ Verbouwing/uitbreiding schaats café en schaats winkel. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Zwembad ○ Vervangen tegelwerk. ○ Creëren van kantoren op de 2e verdieping. ○ Verbouw/herinrichting huidige kantoren op de begane grond. ○ Uitbreiding zwembad op huidige ligweide. ○ Vervanging/verduurzaming zwembadinstallatie. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Sporthallen ○ Verbouwing/herinrichting huidige centrale hal. ○ Verbouwing/herinrichting kleedkamers. ○ Verbouwing/herinrichting ruimten 1e verdieping. ○ Vervanging/verduurzaming klimaatinstallaties. Omvang: ○ Bouwdeel A: ijsbaan, ca. 15.400 m2 BVO. ○ Bouwdeel B: zwembad, ca. 6.200 m2 BVO. ○ Bouwdeel C: sporthallen, ca. 7.300 m2 BVO. ○ Totaal complex: ca. 28.90 0m2 BVO.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten