409841-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – Poradenské činnosti pro Plzeňský kraj V.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoradenské činnosti pro Plzeňský kraj V.
BeschreibungPředmětem plnění VZ je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenské činnosti jsou zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. VZ je v souladu s § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, členěna na 3 části: Bilanční diagnostika, Práce je můj cíl - komplexní poradenský program, Finanční gramotnost - poradenský program.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelBilanční diagnostika
BeschreibungBilanční diagnostika (dále také „BDg“) jako poradenský nástroj s využitím komplexních odborných diagnostických metod směřuje k optimálnímu využití schopností a potenciálu člověka při jeho pracovním uplatnění. Cílem BDg je zjistit co nevhodnější využití schopností, dovedností, zájmů a motivace účastníka pro jeho optimální začlenění na trh práce.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0003
TitelFinanční gramotnost – poradenský program
BeschreibungPoradenský program Finanční gramotnost (dále jen „poradenský program“) je poradenský program zaměřený na získávání znalostí, dovedností a informací v oblasti správy osobních financí, prevence v oblasti zadlužení a pomoci při řešení individuálních problémů jednotlivých účastníků v návaznosti na ztrátu zaměstnání.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0002
TitelPráce je můj cíl – komplexní poradenský program
BeschreibungPráce je můj cíl (dále jen „poradenský program“) je komplexní poradenský program, který se zaměřuje na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění účastníků na trhu práce. Hlavním cílem je vybavit účastníky teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi k efektivnímu hledání zaměstnání a osobní sebeprezentaci pro uplatnění na trhu práce.
Interne Kennungčást 2