See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Produkty lecznicze - programy lekowe – umowa na 4 miesiące
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe – umowa na 4 miesiące
Interne Kennung: Część nr 33