See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/02083/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Mielec o łącznej długości 48,500 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Mielec o łącznej długości 50,310 km
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Mielec o łącznej długości 77,708 km
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Mielec o łącznej długości 83,633 km
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Mielec o łącznej długości 72,260 km
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Staszów o łącznej długości 90,854 km
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 32,680 km
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 95,120 km
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 63,340 km
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 46,460 km
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 19,710 km
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 8,900 km
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 49,210 km
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 29,990 km
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 59,990 km
Interne Kennung: Część 20