2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening verzekeringsmakelaar
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op verzekeringsmakelaarsdiensten voor de brand-, werkmaterieel-, vervoer- en kunstverzekeringen voor de gemeente Amersfoort. De diensten bestaan uit: • Het bieden van advies op het gebied van schade en verzekeringen; • Afsluiten van en het bemiddelen bij verzekeringen; • Het totale beheer, acceptatie, doorlopende inventarisatie en actualisatie van de brand-, werkmaterieel-, vervoer- en kunstverzekeringen; • Schadebehandeling; • Advisering en assistentie op het gebied van preventie, risicobeheer en incidenteel crisisbeheer; • Het fungeren als ‘helpdesk’ • Het per 3 augustus 2026 (mede) begeleiden van een Europese aanbestedingsprocedure voor de afname van een brandverzekering. Dienstverlening als verzekeringsmakelaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.