409895-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Dostawa aparatury badawczej i pomiarowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury badawczej i pomiarowej
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja aparatury badawczej i pomiarowej do siedziby Zamawiającego. Szczegółowa lokalizacja dostaw określa treść umowy stanowiący załącznik 7 do SWZ. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia został podzielony na sześć części, tj: a) część nr 1 – inkubator z wytrząsaniem – 3 szt. b) część nr 2 – uniwersalna, nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej w zestawie z wirnikiem – 1 szt.; wirówka laboratoryjna do wirowania dużych objętości w zestawie z rotorem i akcesoriami. 1 szt. c) część nr 3 – wirówka laboratoryjna do wirowania dużych objętości w zestawie z rotorami – 1 szt. d) część nr 4 – komora laminarna z pionowym przepływem powietrza, II klasy bezpieczeństwa biologicznego – 1 szt. e) część nr 5 – zamrażarka niskotemperaturowa – 1 szt. f) część nr 6 – sonikator laboratoryjny dużej mocy – 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja aparatury badawczej i pomiarowej do siedziby Zamawiającego. Szczegółowa lokalizacja dostaw określa treść umowy stanowiący załącznik 7 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 39711120 Tiefkühlgeräte, 38436700 Ultraschalldesintegratoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i instalacja aparatury badawczej i pomiarowej
BeschreibungCzęść nr 1 - inkubator z wytrząsaniem – 3 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - częśc nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler
Menge3 Stück
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść nr 2 – uniwersalna, nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej w zestawie z wirnikiem – 1 szt.; wirówka laboratoryjna do wirowania dużych objętości w zestawie z rotorem i akcesoriami. 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge2 Stück
LosLOT-0003
BeschreibungCzęść nr 3 – wirówka laboratoryjna do wirowania dużych objętości w zestawie z rotorami – 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Menge1 Stück
LosLOT-0004
BeschreibungCzęść nr 4 – komora laminarna z pionowym przepływem powietrza, II klasy bezpieczeństwa biologicznego – 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - część nr 4
LosLOT-0005
BeschreibungCzęść nr 5 – zamrażarka niskotemperaturowa – 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - częśc nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
LosLOT-0006
BeschreibungCzęść nr 6 – sonikator laboratoryjny dużej mocy – 1 szt.
Interne KennungZP 462/2026 - część nr 6