409912-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenkehrmaschinen – "Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego – zamiatarki ulicznej o pojemności skrzyni ładunkowej na zmiotki minimum 6 m³ wyprodukowanej w 2026 r. Opis przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung281616-2026
Interne KennungWIZ.272.1.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zakup zamiatarki samojezdnej dla ZDP w Bolesławcu”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego – zamiatarki ulicznej o pojemności skrzyni ładunkowej na zmiotki minimum 6 m³ wyprodukowanej w 2026 r. Opis przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4.2. Dostawa i odbiór nastąpi w Zarządzie Dróg Powiatowych w Bolesławcu, adres: ul. Modłowa 8C, 59-700 Bolesławiec – jednostce podległej Zamawiającemu. 4.3. Wymagany okresy gwarancji dla kompletnego pojazdu - 24 miesiące, w tym zgodnie z wytycznymi producenta zabudów - na zabudowę maksymalnie 2000 MTH w trybie pracy jednozmianowej (8 godzin/1 dzień) rocznie.