410007-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwera proxy wraz z systemem operacyjnym do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera proxy wraz z systemem operacyjnym do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa serwera proxy wraz z systemem operacyjnym do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy zgodnie z „Formularzem z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego serwera” (załącznik nr 2 do swz) na warunkach określonych w „Wzorze umowy” załącznik nr 12 do swz.
Interne KennungGIP-GOZ.213.97.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 2. Po wyborze oferty najkorzystniejszej w zakresie formalnych uzgodnień dotyczących zawarcia umowy Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pośrednictwem poczty e-mail. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami oraz sposób przygotowania oferty zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania wskazanej w pkt 5.1.11 Ogłoszenia. 4. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 6. Klazula RODO w swz . 7. Termin związania ofertą do dnia 18.10.2026 roku, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001