2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Puławach: Usługi utrzymania czystości na obiektach mostowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: RDW w Puławach: Usługi utrzymania czystości na obiektach mostowych. Zamówienie obejmuje maksymalnie 4-krotne w okresie obowiązywania umowy, w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego, wykonanie kompleksowych prac porządkowych na obiektach mostowych - tj. mostach, wiaduktach, estakadzie, przepustach, z uwzględnieniem odcinków dojazdowych do obiektów - zlokalizowanych wzdłuż dróg wojewódzkich nr 738, 743, 747, 755, 759, 801, 824, 826, 830, 832, 839, 848, 854, 855, 857, 874, 878 na terenie RDW w Puławach, w tym: 1) na obiektach o długości do 10 mb – w ilości 85 szt; 2) na obiektach o długości od 10 mb do 20 mb – w ilości 19 szt; 3) na obiektach o długości od 20 mb do 40 mb – w ilości 9 szt; 4) na obiektach o długości pow. 100 mb – w ilości 7 szt;
Interne Kennung: R6.ST.372.23.2026.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDW w Puławach: Usługi utrzymania czystości na obiektach mostowych - zad. 1
Beschreibung: Zamówienie obejmuje maksymalnie 4-krotne w okresie obowiązywania umowy, w terminach wyznaczonych przez Zamawiającego, wykonanie kompleksowych prac porządkowych na obiektach mostowych - tj. mostach, wiaduktach, estakadzie, przepustach, z uwzględnieniem odcinków dojazdowych do obiektów - zlokalizowanych wzdłuż dróg wojewódzkich nr 738, 743, 747, 755, 759, 801, 824, 826, 830, 832, 839, 848, 854, 855, 857, 874, 878 na terenie RDW w Puławach, w tym: 1) na obiektach o długości do 10 mb – w ilości 85 szt; 2) na obiektach o długości od 10 mb do 20 mb – w ilości 19 szt; 3) na obiektach o długości od 20 mb do 40 mb – w ilości 9 szt; 4) na obiektach o długości pow. 100 mb – w ilości 7 szt;
Interne Kennung: R6.ST.372.23.2026.sj - zad. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt