410026-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Wijs! - Laptops
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Wijs! - Laptops
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van laptops ten behoeve van Stichting R.K. Basisscholen Vleuten, De Meern, Haarzuilens . Deze opdracht is gepubliceerd in T7137 DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 385881-2021
Interne Kennung: T138579
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
410026-2025 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Wijs! - Laptops
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 385881-2021
Interne identificatiecode: T138579
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000